Geniet van onbeperkt lezen én luisteren voor maar €9.99p/m. Probeer 30 dagen gratis

Wat ik je niet vertel

Sarah Meuleman

Nu beoordeeld met:

Algemene beoordeling:

Beoordeling niet verzonden! Probeer het opnieuw.

Wat ik je niet vertel

Sarah Meuleman

beoordelingen

Nu beoordeeld met:

Algemene beoordeling:

Beoordeling niet verzonden! Probeer het opnieuw.

BELGIË, het tijdperk-Dutroux. Hannah en Sophie zijn twaalf en delen alles met elkaar, zoals alleen jonge meisjes dat kunnen. Maar op een nacht, na een feest, verdwijnt Sophie spoorloos.

NEW YORK, achttien jaar later. Hannah is journaliste voor een modeblad. Ze heeft alles: succes, roem, een flat op Manhattan, maar besluit het roer drastisch om te gooien. Ze trekt zich terug in een kamer in Brooklyn om een boek te schrijven over de verdwijning van queen of crime Agatha Christie.

Terwijl Hannah's leven steeds meer verweven raakt met dat van de beroemde misdaadschrijfster, ontrafelt ze vragen die ze lang heeft weggestopt. Wat is er die nacht gebeurd met Sophie? Waarom heeft ze haar laten gaan? Wat weet Hannah?

In deze roman vol suspense neemt Sarah Meuleman de lezer mee op een opwindende tocht van het Vlaamse platteland naar de glamour van New York, van de Witte Mars in België naar het Engeland van Agatha Christie.

Spannend, ontroerend, intelligent: Wat ik je niet vertel is een roman die je in één ruk wilt lezen. Voor liefhebbers van Gone Girl, Mystic River en The Killing.

SARAH MEULEMAN is journalist, programmamaker en Vogue-columnist. Ze schreef vele interviews voor bladen als Vrij Nederland en Volkskrant Magazine. Voor de VPRO maakte ze het cultuurprogramma Sarah's Barbaren.Wat ik je niet vertel is haar eerste roman en werd genomineerd voor de Bronzen Uil. Het is eerder verschenen als De zes levens van Sophie.

'Een fraaie entree in de literaire arena' DE VOLKSKRANT

'Rijk en ambitieus' DE TELEGRAAF

'Het debuut van het jaar!' SUSAN SMIT, HAPPINEZ

'Een verrassend debuut dat ik met bewondering heb gelezen' JAN LEYERS

Kijk voor meer informatie op:
www.sarahmeuleman.com
www.lebowskipublishers.nl

... meer

... minder

Boek

Productgegevens

ISBN
9789048835973
Uitgeverij
Lebowski
Publicatiedatum
24 juni 2016
Pages
220

Genres

Literatuur

Meer zoals dit